Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. księgowości

Janvest SA

5 0005 500 brutto / mies.

Janvest SA

Kosynierów Kościuszkowskich 13

Na Skarpie

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur i innych dokumentów księgowych ( faktur, noty, kompensaty, faktury korygujące, KP, KW ),

  • Księgowanie w/w dokumentów i wyciągów bankowych

  • Prowadzenie raportu kasowego,

  • Rozliczanie delegacji służbowych,

  • Przygotowywanie harmonogramów spłat, kontrola spływu należności,

  • Wsparcie działu finansowego w wykonywaniu codziennych obowiązków,

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie dokumentacji księgowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe- EKONOMIA, FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ

  • Doświadczenie w pracy księgowej min. 2 lata

  • Doświadczenie w wystawianiu faktur

  • Doświadczenie w rozliczaniu kontrahentów

  • Podstawowa wiedza z obszaru księgowości/rachunkowości (dodatkowy atut)

  • Bardzo Dobra znajomość MS Excel

  • Zdolność konkretnego, analitycznego myślenia

  • Nastawienie na realizację zadań

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B- CZYNNE

To oferujemy

Oferujemy:

Oferujemy pracę o dynamicznym i wieloaspektowym charakterze, dającą możliwości wszechstronnego rozwoju- w szczególności w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, finansów, organizacji pracy i kontaktów interpersonalnych.

Zapewniamy stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji rynkowej, miłą atmosferę pracy, pakiet socjalny ( karnety na siłownię i fitness, paczki świąteczne dla pracowników )

Umowa o pracę na czas określony - 3 miesiące. Wynagrodzenie 3.800,00 zł netto. Następnie umowa o pracę na czas nieokreślony wynagrodzenie do negocjacji i premia kwartalna zależna od wyników pracy.

Godziny pracy 9-17, zespół pracowników niepalący.

O nas

Spółka udziela pożyczek pozabankowych podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie całej Polski. Celem działalności spółki jest wspieranie działalności małych i średnich firm, poprzez różne formy poprawy ich płynności finansowej. Spółka na rynku istnieje od 2001 r.