Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Referent ds. Księgowości

Anwis Sp. z o.o.O firmie

  • Smocza 16/18, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Anwis Sp. z o.o.

Smocza 16/18

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

  • Uzgadnianie i rozliczanie kont księgowych

  • Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami

  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

  • Księgowanie wyciągów bankowych krajowych i zagranicznych

  • Przygotowanie danych do sprawozdań GUS

  • Wsparcie działu księgowości w bieżącej pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse)

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Księgowości

  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowo- podatkowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi pakietu Office (głównie Excel)

  • Znajomość obsługi systemu księgowego enova365 (mile widziana)

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Chęć doskonalenia swoich umiejętności i wiedzy

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie z ponad 40 letnim doświadczeniem

  • Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną uzależnioną od wyników pracy

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dodatkowe świadczenia z ZFŚS

  • Świadczenie z okazji świat Bożego Narodzenia

  • Udział w spotkaniach świątecznych i integracyjnych

  • Choinka dla dzieci

  • Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne