Oferta pracy

Referent ds. księgowości

M SYSTEM, TITANUM JAROSŁAW MAZURO firmie

  • Robotnicza 72e
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

M SYSTEM, TITANUM JAROSŁAW MAZUR

Robotnicza 72e

Wrocław

Jedna z największych hurtowni artykułów szkolnych, biurowych i zabawek w Polsce.

Zakres obowiązków

· wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu (faktury zakupu, dokumenty kasowe, wyciągi bankowe, kompensaty),

· opieka nad obiegiem i archiwizacją dokumentów,

· weryfikacja nieprawidłowości, uzgadnianie kont,

· wsparcie zespołu w realizacji procesów księgowych,

· aktywny udział w zadaniach cyklicznych i pozostałych czynnościach administracyjno-księgowych,

Wymagania:

min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

· wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe

· znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

· znajomość przepisów CIT i VAT

· bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)

· mile widziana znajomość programów Hansa World

· odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, terminowość, rzetelność i dokładność

· Komunikatywność i otwartość w kontaktach interpersonalnych, umiejętności współpracy w zespole

· bardzo dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:

- umowa o pracę,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy