Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Referent ds. Księgowych

BRANDBQ Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ujmowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych

  • Uzgadnianie sald należności z tytułu dostaw i usług w PLN i walucie obcej oraz potwierdzanie sald zgodnie z ustawą o rachunkowości, rozliczanie płatności

  • Uczestniczenie w procesie zamykania miesiąca i roku

  • Kontrola kont księgowych i rejestrów VAT pod względem poprawności

  • Comiesięczne uzgadnianie powierzonych kont bilansowych oraz wynikowych

Nasze wymagania

  • Kierunkowe wykształcenie wyższe (również w trakcie nauki w trybie zaocznym)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu poleconych zadań

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • realna możliwość rozwoju

  • kreatywna atmosfera

  • wsparcie zgranego zespołu

Informacja o aplikowaniu

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje zgłoszenie klikając w Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Medicine

Oryginalne, elektryzujące, indywidualne - takie są nasze ubrania;

projektowane przy współpracy z młodymi twórcami, w zgodzie

z najnowszymi trendami i niezgodzie na rutynę.

Lubimy różnorodność i autorskie rozwiązania.

Dołącz do zespołu i rozwijaj się z Nami