Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Likwidacji Szkód

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • Bieżąca i terminowa likwidacja merytoryczna szkód korporacyjnych;
  • Analiza dokumentacji i aktów prawnych;
  • Negocjacje, weryfikacja zasadności roszczeń odszkodowawczych;
  • Kontakt z klientem korporacyjnym.
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki techniczne lub prawne);
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze likwidacji szkód majątkowych;
  • Doświadczenia w pracy z klientem korporacyjnym;
  • Swobody w posługiwaniu się narzędziami informatycznymi (MS Office);
  • Komunikatywności, umiejętności budowania relacji z klientami;
  • Zdolności analitycznego myślenia;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Rzetelności i odpowiedzialności;
  • Dobrej organizacji pracy.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym i międzynarodowym koncernie ubezpieczeniowym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, benefity).

Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" pod ogłoszeniem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm. )

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się