Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. logistyki i importu

AbisalO firmie

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizowanie i monitorowanie przesyłek międzynarodowych firmy (import)

  • utrzymywanie kontaktu i bieżąca komunikacja z przewoźnikami i spedytorami oraz ocena skuteczności ich działań

  • aranżacja konsolidacji

  • weryfikacja firm transportowych

  • tworzenie i weryfikacja dokumentów transportowych

  • negocjowanie warunków handlowych

  • prowadzenie korespondencji zagranicznej

  • składanie zamówień u dostawców

  • kontrolę zgodności dostaw z zamówieniami, dokumentami dostawy, warunkami zakupu

  • wyszukiwanie nowych produktów i ich dostawców

  • sporządzanie zapytań ofertowych

Nasze wymagania

  • wyższego wykształcenia (lub w trakcie studiów)

  • biegłej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny (dodatkowo mile widziana znajomość języka niemieckiego)

  • znajomości obsługi komputera

  • łatwości nawiązywania kontaktów

  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych

  • dobrej organizacji pracy

  • dyspozycyjności

  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • szkolenia

  • stały kontakt z językiem angielskim

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych

  • możliwość korzystania z nowoczesnych technologii

  • przyjazną atmosferę pracy

  • integrację pracowniczą (wyjazdy oraz imprezy stacjonarne)

Abisal

Jesteśmy producentem sprzętu sportowego sprzedawanego pod własnymi markami w Polsce i kilkunastu krajach Europy. Silnie rozwijamy portfolio naszych marek – w związku z czym potrzebujemy wsparcia w komunikacji w przestrzeni cyfrowej.

Przewiń do profilu firmy