Oferta pracy

Referent ds. logistyki

DRÄXLMAIER

DRÄXLMAIER

Spółdzielcza 45

Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa koordynacja zleceń od klientów dla projektów po zakończeniu produkcji seryjnej,

  • kontakt z klientem,

  • analiza zamówień,

  • tworzenie krótko- i długoterminowych planów produkcyjnych w oparciu o zamówienia oraz prognozę sprzedaży,

  • nadzór nad terminowością wysyłek,

  • zamówienie niezbędnych surowców,

  • inicjowanie w razie potrzeby akcji specjalnych np. dodatkowe transporty,

  • Kontrola zgodności stanów magazynowych w systemie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub ekonomiczne o profilu logistycznym

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego i/lub znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - szczególnie MS Excel

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presja czasu

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki w branży Automotive

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej

  • Program wdrożenia w pierwszym okresie zatrudnienia – niezbędne szkolenia

  • Rozwój zawodowy

  • Nagrody jubileuszowe

  • Wyjątkowo bogaty pakiet benefitów Kafeteria MyBenefit, w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport

  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie

  • Dodatki świąteczne i urlopowe

  • Ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

DRÄXLMAIER

Aktualnie poszukujemy pracownika logistyki do działu Life Time Supply w Jeleniej Górze. Szukamy ludzi otwartych, elastycznych, którzy z entuzjazmem podchodzą do wyznaczonych zadań.

Przewiń do profilu firmy

Oferujemy ekscytujące miejsca pracy w rodzinnej firmie, z ponad 70 000 entuzjastów motoryzacji w ponad 20 krajach.

Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Twoja osoba kontaktowa: Julia Wasilewska

Numer telefonu: +48 75 6198343