Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. Logistyki

Claro Sp. z o.o. II Sp. Komandytowa

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie flotą samochodową

  • ewidencjonowanie i zarządzanie odzieżą roboczą

  • aktualizacja polis oraz kontakt z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

  • obsługa szkód

  • redagowanie pism w imieniu Firmy

  • wsparcie merytoryczne kierowników regionów i obiektów

  • współpraca z pozostałymi działami Firmy

Nasze wymagania

  • dobra znajomość pakietu Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel

  • dokładność, samodzielność, skrupulatność, odpowiedzialność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • zdolność szybkiego uczenia się

  • kreatywność, zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI – PROSZĘ ZAZNACZYĆ W CV

  • wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • pracę w miłej atmosferze

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną

CLARO to prężnie rozwijająca się Firma o zasięgu ogólnopolskim działająca od kilkunastu lat na rynku profesjonalnych systemów utrzymania czystości, posiadająca ugruntowaną pozycję w branży.

Przewiń do profilu firmy