Oferta pracy

Referent ds. logistyki – operator wózka widłowego

JAS-FBG S.A.O firmie

  • Pruszcz Gdański

    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie towarów do ewidencji magazynowej

  • przygotowanie i kompletacja dokumentów wysyłkowych

  • uzgadnianie i wyjaśnianie stanów magazynowych z dostawcami

  • kontrola stanów magazynowych

  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentów

  • dokonywanie wewnątrzzakładowych czynności transportowych przy użyciu wózków jezdniowych

Nasze wymagania

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych potwierdzone zaświadczeniem kwalifikacyjnym wydanym przez Urząd Dozoru Technicznego

  • wykształcenie średnie

  • znajomość procedur i zasad gospodarki magazynowej

  • komunikatywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatna opieka medyczna – Medicover

  • doskonała atmosfera

  • specjalistyczne kursy i szkolenia

  • spotkania integracyjne

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy