Ta oferta pracy jest nieaktualna od 288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Logistyki

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-01

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

EPORE Sp. z o.o. Oddział w Opolu

ogłasza nabór kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
Region: opolskie

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja zadań związanych z organizacją procesów transportu i logistyki
  • Prowadzenie i koordynowanie procesów związanych z załadunkiem, produkcją
  • Koordynacja procesów utrzymania technicznego środków transportu będących własnością Spółki zgodnie z stosownymi przepisami
  • Bieżąca obsługa procesów logistycznych i produkcyjnych oraz nadzorowanie i koordynowanie ich prawidłowego przebiegu
  • Monitorowanie rynku w zakresie transportu samochodowego, kolejowego oraz usług sprzętowych
  • Nawiązywanie kontaktów w obszarze transportu i logistyki oraz pozyskiwanie nowych firm transportowych i usługowych (usługi sprzętem ciężkim)
  • Budowanie długotrwałych relacji z istniejącymi i potencjalnymi usługodawcami krajowymi jak również zagranicznymi
  • Przygotowywanie statystyk, zestawień, raportów i analiz

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie, najlepiej techniczne
  • Doświadczenie w obszarze logistyki będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • Operatywność, doskonała organizacja pracy oraz samodyscyplina w działaniu
  • Odpowiedzialność i obowiązkowość
  • Samodzielność w działaniu, inicjatywa i wysoka motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Biegła umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na komunikatywny kontakt z kontrahentem zagranicznym
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Stałą i ciekawą pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań

Zainteresowane osoby spełniające w/w wymagania prosimy o nadsyłanie ofert zawierających CV i list motywacyjny. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się