Referent ds. Logistyki

  • Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • Asystent
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 03.09.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 03.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    • transport
    • spedycja
    • logistyka
    • agencja celna
    Grafika górna
    Sady (pow. poznański)
    RDL/SAD/2019

    zadania

    • prowadzenie ewidencji towarów i usług w systemie WMS oraz arkuszach kalkulacyjnych
    • prowadzenie bieżącej dokumentacji magazynowej
    • kontrola dostaw w oparciu o awizacje
    • współpraca z magazynem w zakresie przewozów i spedycji

    wymagania

    • wykształcenie co najmniej średnie
    • umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
    • znajomość procedur i zasad gospodarki magazynowej
    • mile widziane będą praktyki lub staże w obszarze logistyki lub transportu/spedycji
    • motywacja zadaniowa i zaangażowanie, inicjatywa oraz samodzielność w działaniu

    oferujemy

    • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
    • możliwości rozwoju zawodowego
    • ubezpieczenie grupowe
    • nowoczesne narzędzia pracy
    • doskonała atmosfera
    • specjalistyczne kursy i szkolenia
    • pakiet benefitów: karta Multisport
    • spotkania integracyjne
    • kasa zapomogowo-pożyczkowa