Referent ds. Logistyki

IDEAL Automotive Świdnica Sp. z o.o.

  • Pogodna 7, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Pogodna 7

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni kontakt z kierowcami i przewoźnikami

  • Wystawianie dokumentów wysyłkowych w systemie ERP (dowód dostawy, list spedycyjny, CMR, WZ)

  • Przyjmowanie dostaw komponentów do systemu ERP na podstawie dokumentów od dostawcy

  • Archiwizowanie dokumentacji wg ustalonych zasad działowych

  • Weryfikacja dostaw materiałów względem stanu faktycznego

  • Ścisła współpraca z działem jakości (kontrola na wejściu materiału, wysyłki), a także działem logistyki

  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami firmy

  • wystawianie zleceń BDO (gospodarka odpadami)

  • Monitorowanie oraz kontrola przebiegu procesu wysyłki do klientów, a także aktywny udział w ich udoskonalaniu

  • Kontrola stanu zasobów w określonych miejscach magazynowych

  • Nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem w określonej części działu logistyki

  • Zapewnienie ochrony środowiska poprzez aktywne działania

  • Weryfikacja dat ważności komponentów przyjmowanych do systemu ERP dla tych, które tego wymagają

  • Weryfikacja przebiegu procesu wysyłki pod kątem spełnienia wymagań klienta zdefiniowanych w instrukcjach pracy

  • Uaktualnianie instrukcji pracy w podległym obszarze

  • Zapewnienie porządku w strefie przyjęcia materiałów, a także obszarze wysyłki

  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ, a także prawa pracy

  • Przestrzeganie procedur działowych.

Nasze wymagania

  • Ukończona szkoła zawodowa lub technikum

  • Doświadczenie w zawodzie min. 1 rok

  • Komunikatywność

  • Znajomość gospodarki magazynowej

  • Umiejętność obsługi komputera i systemu ERP obszarze gospodarki materiałowej

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Perspektywy rozwoju i realizacji celów zawodowych

  • System premiowy powiązany z realizacją celów

  • Rozbudowany system socjalny: dopłata do posiłków, prywatna opieka medyczna Luxmed, dofinansowanie do pakietu Medicover Sport

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, świadczenia z tytułu Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zmotywowanym zespole.

IDEAL AUTOMOTIVE to międzynarodowy dostawca tekstylnych systemów do użytku w przestrzeniach wewnętrznych, zewnętrznych i bagażowych w sektorze automotive. Nasze produkty dostarczamy do wiodących producentów samochodowych tj: BMW, Volvo, Mercedes-Benz, Audi. Nasze cele wspiera ponad 4000 pracowników w 17 lokalizacjach na świecie.

Przewiń do profilu firmy