Oferta pracy

Referent ds. magazynowych

Amcor Specialty Cartons Polska Spółka z o.o.O firmie

  • aleksandrowska 55
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Amcor Specialty Cartons Polska Spółka z o.o.

aleksandrowska 55

Łódź

Amcor Ltd. jest globalnym producentem opakowań z centralą zlokalizowaną w Australii. Koncern prowadzi działalność produkcyjną na całym świecie, skupiając obecnie ponad 300 fabryk. W Łodzi, w trzech zakładach należących do spółek Amcor Specialty Cartons i Amcor Flexibles Reflex, zatrudniamy łącznie prawie 1100 osób, produkując opakowania tytoniowe i miękkie opakowania dla przemysłu spożywczego.

W związku z rozwojem Amcor Specialty Cartons Polska Sp. z o.o.
aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Sporządzanie dokumentacji, zestawień i statystyk magazynowych
  • Realizacja procesów magazynowych w systemie Baan
  • Nadzór nad terminowością i kompletnością załadunków
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Księgowanie dostaw oraz dbanie o poprawny obieg dokumentów magazynowych
  • Sporządzanie dokumentacji wysyłkowej
  • Współpraca z działami koordynującymi Transport, Produkcję, Kontrolę Jakości oraz działem Obsługi Klienta
  • Prowadzenie raportów magazynowo-transportowych i nadzór nad ich poprawnością

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe (z obszaru logistyki i gospodarki magazynowej)
  • Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • Chęć do nauki nowych systemów operacyjnych
  • Duże zdolności organizacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność, skrupulatność i komunikatywność
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferowane:

  • Odpowiedzialna i ciekawa praca w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karta sportowa Multisport, bezpłatne prywatne ubezpieczenie medyczne, możliwość dofinansowania do nauki j. angielskiego).

Wartości Amcor:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy