Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Marketingu

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Referent ds. Marketingu i Reklamy

    Melle Sp. z o.o.
    wiodący producent chemii motoryzacyjnej w związku z dynamicznym rozwojem firmy
    poszukuje osoby na stanowisko:

    REFERENT DS. MARKETINGU
    Miejsce pracy Ostrów Wielkopolski i okolice

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Pracę w młodym i ambitnym zespole
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Wymagania:

    • Gotowość do pracy w zmieniających się warunkach i pod presją czasu
    • Poczucie estetyki
    • Dobra organizacja pracy, dokładność
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji oraz komunikowanie się
    • Komunikatywność, kreatywność, odpowiedzialność
    • Znajomość zagadnień motoryzacji mile widziane
    • Dodatkowym atutem będą umiejętności matematyczne.

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie projektów szaty graficznej opakowań i katalogów produktowych
    • Ścisła współpraca z zespołem projektowym
    • Przygotowanie i kontrola tekstów
    • Pilnowanie terminowości wykonywanych zadań

    Aplikacje prosimy przesyłać z dopiskiem: ,,Marketing" na adres:
    Melle Sp. z o.o. Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp.
    tel. (062) 735 16 00, fax. (062) 737 88 28

    bądź za pomocą przycisku APLIKUJ

    Prosimy o dołączenie klauzuli:
    „Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/ Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest  Melle Sp. z o. o., z siedzibą w Starym Stawie 9, 63-400 Ostrów  Wielkopolski . Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu oraz poprawiania swoich danych osobowych. Informujemy, iż dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.