Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. obsługi Biura Rektora ASP

AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIUO firmie

AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIU

Generała Romualda Traugutta 19/21

Wrocław

POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO:

Obowiązki:

  1. Zarządzanie dokumentacją oraz koordynowanie sprawnego obiegu dokumentów i przepływu informacji między Biurem Rektora, a innymi jednostkami Akademii.
  2. Redagowanie pism, umów, wniosków, sprawozdań (również w języku angielskim).
  3. Przygotowywanie i protokołowanie obrad Senatu (uchwały, zarządzenia, protokoły).
  4. Organizacja kalendarza, ustalanie i organizowanie spotkań.
  5. Obsługa korespondencji oraz połączeń telefonicznych (również w języku angielskim).
  6. Organizacja prac związanych z obsługą uroczystości uczelnianych (inauguracje roku   akademickiego,   promocje doktorskie, itp).
  7. Organizacja prac związanych z obsługą wystaw uczelnianych.
  8. Organizacja podróży służbowych Rektora.
  9. Obsługa gości Rektora.
  10.  Bieżące zaopatrywanie biura w niezbędne artykuły biurowe i spożywcze.
  11.  Realizacja bieżących zadań wyznaczonych przez Rektora.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • biegła obsługa narzędzi MS Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • systematyczność i wysoki stopień zorganizowania;
  • obowiązkowość, samodzielność, terminowość;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego;
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat;
  • dopłaty do wypoczynku pracownika i jego rodziny;
  • świadczenie świąteczne raz w roku;
  • możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju

Osoby zainteresowane  prosimy o przesłanie CV oraz dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań

do dnia 22 stycznia 2021 r. . za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne