Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Obsługi Biura Rektora

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku ogłasza konkurs na stanowisko:

REFERENTA DS. OBSŁUGI BIURA REKTORA

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

  • Prowadzenie obsługi administracyjnej i sekretarskiej Rektora i Prorektora;
  • Realizowanie polityki informacyjnej uczelni poprzez gromadzenie, opracowywanie i upowszechnianie w mediach i na stronie internetowej www.asp.gda.pl informacji o działalności władz Uczelni;
  • Organizowanie we współpracy z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi wydarzeń kulturalnych, konferencji prasowych i innych uroczystości;
  • Prowadzenie spraw związanych z udzielaniem patronatów;
  • Stałe monitorowanie mediów w zakresie zmian przepisów prawnych;
  • Przygotowanie materiałów promocyjnych i informacyjnych związanych z wydarzeniami prowadzonymi przez Biuro Rektora.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w pracy biurowej min. 1 rok;
  • Kreatywność i komunikatywność;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Biegła obsługa komputera (Pakiet Office);
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę-pełny wymiar czasu pracy;
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Bogaty Pakiet socjalny.
W dokumentach prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji”, w tym również prowadzonych w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz.883 z późn.zm.).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu prezentującego umotywowanie chęci podjęcia zatrudnienia w naszej Uczelni.

Komplet wymaganych dokumentów należy złożyć w Biurze Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, ul. Targ Węglowy 6, 80-836 Gdańsk lub przesłać listem poleconym lub kurierem na wskazany adres (decyduje data wpłynięcia zgłoszenia). Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku zastrzega sobie możliwość zaproszenia wybranych kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną.

Termin składania zgłoszeń upływa w dniu 18 października 2017 roku.

Targ Węglowy 6 • 80-836 Gdańsk • tel.: 58 301 28 01 • faks: 58 301 22 00
www.asp.gda.pl www.facebook.com/aspgdansk

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się