Oferta pracy

Referent ds. Obsługi Klienta

HENRY KRUSE Sp. z o.o. O firmie

HENRY KRUSE Sp. z o.o.

Kolejowa 3

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

HENRY KRUSE Sp z o.o.
Bielany Wrocławskie ul. Kolejowa 3
55-040 Kobierzyce

www.kruse.pl

Tworzymy systemy dla strategii utrzymywania czystości.
Jesteśmy firmą, która jest liderem w sprzedaży artykułów specjalistycznych w branży chemicznej oraz wiodącym dystrybutorem branży opakowań jednorazowych i kompleksowych rozwiązań w zakresie profesjonalnego utrzymywania czystości i higieny.

Należymy do grupy IGEFA oraz INPACS. Prowadzimy działalność na terenie całej Polski.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Henry Kruse Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

w Dziale Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, woj. dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży
  • Obsługa telefoniczna klientów (przyjmowanie i realizacja zamówień)
  • Obsługa danych w systemie
  • Współpraca z Działem Sprzedaży w zakresie realizacji zamówień oraz pozostałymi Działami firmy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w obsłudze klienta i sprzedaży
  • Wykształcenia min. średniego
  • Komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Dokładności i dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • Premie uznaniowe
  • Premie świąteczne 2 razy w roku
  • Kompleksowe szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym zespole
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV na adres firmy
lub za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

  Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy