Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Obsługi Klienta

  • Gądki (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 11.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma produkcyjna wyrobów metalowych z kapitałem niemieckim z siedzibą w Gądkach pod Poznaniem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Gądki (pow. poznański)
    /szkolenie praktyczne w Niemczech – max 3 miesiące – Kirchberg / Murr/

    Główne zadania:

    • przygotowywanie ofert handlowych
    • obsługa bieżących zamówień
    • bieżąca i kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży z poziomu biura w siedzibie firmy
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
    • rozpatrywanie reklamacji
    • współpraca z doradcami technicznymi
    • wprowadzanie danych do systemu

    Wymagania:

    • wykształcenia min. średnie
    • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office oraz urządzeń biurowych
    • dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność, komunikatywność
    • umiejętność prowadzenia rozmowy z klientem oraz badania potrzeb klienta
    • umiejętności współpracy w zespole
    • znajomość programu Axapta / SAP / AS400 lub innych MRP/ERP – mile widziana
    • płynny język niemiecki– warunek konieczny (podczas rozmowy kwalifikacyjnej odbędzie się weryfikacja znajomości języka)

    Oferta:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wg polskiego Kodeksu Pracy na pełen etat
    • wykonywanie zadań na rzecz jednostki macierzystej w Niemczech
    • żywy kontakt z językiem niemieckim
    • udział w szkoleniach i imprezach integracyjnych
    • pracę w młodym zespole
    • na czas szkolenia zagwarantowane jest pokrycie kosztów mieszkania i dojazdu oraz wypłacana dieta 49 Euro za dzień

    nasza strona:

    www.renz.com.pl

    Kandydatów/kandydatki zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w języku niemieckim oraz w języku polskim – tylko CV za pomocą przycisku Aplikowania

    Prosimy o załączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV na potrzeby tej rekrutacji przez firmę RENZ Sp. z o.o. Informujemy, że skontaktujemy sie tylko z wybranymi knadydatami oraz, że dokumenty aplikacyjne będa przechowywane tylko do zakończenia procesu rekrutacji.