Oferta pracy

Referent ds. Obsługi Klientów

ENEA Centrum Sp. z o.o.

  • Krosno Odrzańskie

    Krosno Odrzańskie, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i zawieranie /aktualizacja umów sprzedaży, dystrybucyjnych i umów kompleksowych.

  • Rozwiązywanie umów sprzedaży, dystrybucyjnych i umów kompleksowych, realizacja działań marketingowych.

  • Składanie ofert sprzedaży energii, usług kompleksowych i usług dodatkowych z ofert Grupy Enea w zakresie przyznawanych kompetencji oraz określonych zadań.

  • Utrzymywanie pozytywnych kontaktów z Klientami w celu realizacji zakładanych wskaźników ilościowych i jakościowych.

  • Zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi Klientów oraz ich satysfakcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub policealne, średnie ogólne.

  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta.

  • Umiejętność sprzedaży produktów i usług.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office.

  • Znajomość obsługi systemów bilingowych SKOK O i SKOK D będzie atutem.

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.

Przewidywany termin zatrudnienia: sierpień 2021r.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.