Oferta pracy

Referent ds. Obsługi Klientów

ENEA Centrum Sp. z o.o.

  • Nowa Sól

    Nowa Sól, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywaniu i zawieraniu/aktualizacji umów sprzedaży, dystrybucyjnych i umów kompleksowych,

  • rozwiązywaniu umów sprzedaży, dystrybucyjnych i umów kompleksowych,

  • realizacji działań marketingowych,

  • składaniu ofert sprzedaży energii, usług kompleksowych i usług dodatkowych z ofert Grupy Enea w zakresie przyznawanych kompetencji oraz określonych zadań,

  • utrzymywaniu pozytywnych kontaktów z Klientami w celu realizacji zakładanych wskaźników ilościowych i jakościowych,

  • zapewnieniu jak najwyższej jakości obsługi Klientów oraz ich satysfakcji,

  • udzieleniu odpowiedzi na zapytania Klientów w zakresie ofert i usług świadczonych przez Grupę Enea,

  • wyjaśnieniu kwestii związanych ze świadczoną Klientowi usługą oraz płatnościami,

  • przestrzeganiu właściwego i zgodnego z procedurami obiegu dokumentów poprzez przygotowywanie dokumentów,

  • przyjmowanie i udzielanie odpowiedzi na reklamacje, skargi, zgłoszenia i wnioski

  • dot. świadczenia usług dystrybucji zgłaszane przez Klientów przyjęcie dokumentów (wniosków, oświadczeń, zgłoszeń) ich weryfikacja oraz przekazanie do realizacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie;

  • doświadczenie w pracy przy bezpośredniej obsłudze klienta, sprzedaż produktów i usług;

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera;

  • gotowość do wyjazdów służbowych;

  • prawo jazdy kategorii B.

Przewidywany termin zatrudnienia: październik 2022r.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.