Referent ds. obsługi logistycznej w magazynie

ESA Logistika O firmie

ESA Logistika

Przemysłowa 2

Radzymin

ESA logistika jest jedną z czołowych firm logistycznych reprezentowaną w czterech krajach Europy Środkowej (Czechy, Słowacja, Polska i Węgry). Obecnie ESA zatrudnia ponad 1000 osób. Na przełomie lat 2007 i 2008 strategicznym partnerem ESA logistika został Hitachi Transport System Ltd. (HTS).

Aktualnie poszukujemy:

Zadania:

  • rejestrowanie zamówień Klientów w systemie informatycznym
  • administrowanie danymi oraz kontrolowanie poprawności procesów magazynowych w systemie SAP
  • monitorowanie stanu magazynu i zaopatrzenia
  • przekazywanie zamówień klientów do magazynu
  • kontrola transportu klient-magazyn
  • optymalizacja procesów logistycznych
  • dokonywanie inwentaryzacji na podległym obszarze
  • nadzór i zarządzanie nad magazynem
  • dokonywanie, raportowanie oraz analiza wyników inwentaryzacyjnych na podległym obszarze
  • współpraca z innymi działami
  • przestrzeganie przepisów BHP, procedur i instrukcji

Wymagania:

  • mile widziane roczne doświadczenie zawodowe w obszarze magazynowym związane z obsługą systemów klasy ERP
  • wykształcenie średnie ogólnokształcące/techniczne
  • znajomość procesów magazynowych i produkcyjnych
  • podstawowa znajomość Pakietu MS Office
  • mile widziana umiejętność obsługi systemu SAP
  • szeroko-rozwinięte umiejętności interpersonalne, zaangażowanie, rzetelność, dokładność, umysł analityczny

Nasza oferta to:

  • bezpieczne i stabilne warunki pełnoetatowej pracy w ramach umowy o pracę w systemie trzy-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz benefity (opieka medyczna, opieka prawna, grupowe ubezpieczenie WARTA oraz dofinansowanie do urlopu i karty sportowej OK SYSTEM, świąteczna karta przedpłacona oraz comiesięczne zasilenie karty kultura w ramach ZFŚS)
  • współtworzenia organizacji i możliwość awansu w raz z jej rozwojem
  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • dobrą atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy