Referent ds.Obsługi Posprzedażnej

  • Radom, mazowieckie
  • Warsztatowa 19A, 26-624 Radom, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-14
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2019-09-13)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ITM Poland jest liderem w zakresie technologii innowacyjnych produktów tytoniowych. ITM jest częścią szerszej grupy przedsiębiorstw, Tembo. W naszym oddziale opracowujemy najwyższej klasy platformy do podgrzewaczy tytoniu, produkcji filtrów, technologie odzyskiwania tytoniu oraz systemy logistyczne.

    Główna siedziba ITM znajduje się w Holandii. ITM Poland jest największym zakładem produkcyjnym ITM zatrudniającym obecnie ponad 400 pracowników.

    Naszą pasją w ITM jest świadczenie usług. Naszym klientom zapewniamy serwis i wsparcie, których potrzebują do utrzymania stałej, efektywnej produkcji oraz wdrażania ulepszeń i innowacji.

    REFERENT DS. OBSŁUGI POSPRZEDAŻNEJ

    Miejsce pracy: Radom

    Zadania:

    Współpraca z największymi koncernami tytoniowymi w zakresie sprzedaży części, podzespołów oraz szkoleń technicznych:

    • przyjmowanie zapytań ofertowych,
    • przygotowywanie ofert,
    • przyjmowanie i realizowanie zamówień,
    • organizowanie prezentacji dla klienta.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe o profilu technicznym,
    • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się w międzynarodowym środowisku,
    • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
    • samodzielność, operatywność,
    • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia wiedzy i doświadczenia od specjalistów w branży,
    • nieformalną i przyjazną atmosferę pracy,
    • bogaty pakiet benefitów: pracowniczy plan emerytalny, sponsorowane ubezpieczenie na życie, oferta sportowa, opieka medyczna, stołówka pracownicza, dofinansowanie nauki języka angielskiego.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ITM Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Stanikowskiego 2 (Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez ITM Poland Sp. z o.o., umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ITM Poland Sp z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Stanikowskiego 2 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji w 2019 roku.” W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z pod adresem e-mail: [email protected]
    INFORMACJA OD ADMINISTRATORA DANYCH

    Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Andrzeja Stanikowskiego 2. Jednocześnie informujemy, że w International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. został powołany Inspektor Danych Osobowych, z którym można się skontaktować poprzez adres e-mail: [email protected]
    Informujemy, że podane dobrowolnie przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane i administrowane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016r. poz. 922) i zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na konkretnie wskazane stanowisko lub dla potrzeb przyszłych rekrutacji, w oparciu o treść wyrażonej przez Państwa zgody.
    Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawienia, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania i usunięcia swoich danych.
    Dane osobowe, pozyskane w oparciu o wyrażoną zgodę będą przetwarzane przez International Tobacco Machinery Poland Sp.z o.o., przez czas trwania procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w ewentualnych przyszłych rekrutacjach do upływu czasu wskazanego w treści wyrażonej zgody lub do czasu jej cofnięcia.
    bottom