Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Referent ds. obsługi produkcji

NIBE BIAWAR sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 57

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie produkcji

  • Nadzór nad realizacją produkcji zgodnie z planem

  • Kontrola i przestrzeganie zasad "5S"

  • Nadzór nad identyfikacją materiałów i wykonywanych wyrobów

  • Znajomość i spełnianie wymagań BHP i ochrony środowiska

  • Znajomość i przestrzeganie norm prawnych oraz wewnętrznych standardów

  • Dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Doświadczenie w pracy w systemach/programach komputerowych

  • Dobra organizacja pracy, terminowość, sumienność

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego / rosyjskiego

To oferujemy

  • Interesującą i samodzielną pracę

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i realizowania unikalnych projektów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne