Ta oferta pracy jest nieaktualna od 139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Obsługi Roszczeń NNW

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert w Warszawie należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Obsługujemy Towarzystwa Ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych. W chwili obecnej, do Departamentu Likwidacji Szkód NNW i Obsługi Roszczeń (Zespół Obsługi Roszczeń), poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Weryfikacja i analiza dokumentów potrzebnych do podjęcia decyzji w sprawie wypłaty świadczenia
    • Udzielanie odpowiedzi na odwołania
    • Prowadzenie bieżącej korespondencji oraz kontakt telefoniczny z Klientami
    • Bieżący kontakt z Centralą w sprawach związanych z likwidacją szkód

    Oczekujemy:

    • Co najmniej rocznego doświadczenia w pracy w obszarze likwidacji szkód lub w Call Center
    • Mile widziana znajomość zagadnień medycznych
    • Znajomość przepisów polskiego prawa cywilnego i ubezpieczeniowego będzie dużym atutem
    • Przestrzegania zasad profesjonalnej obsługi Klienta
    • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i organizacyjnych
    • Umiejętności pracy w zespole, sumienności, rzetelności

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze merytorycznej likwidacji szkód

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ:

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Vienna Insurance Group zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.