Ta oferta pracy jest nieaktualna od 188 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Obsługi Salonu

  • Słupsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Energa Obrót SA

    Komórka organizacyjna: Salon Sprzedaży
    Miejsce pracy: Słupsk
    Numer referencyjny: ZZL/WORP/2018/0030

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,
    • silna motywacja do pracy w bezpośredniej obsłudze klienta,
    • doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze klienta (minimum rok),
    • znajomość zasad i standardów obsługi klientów poparta doświadczeniem,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • umiejętność badania potrzeb klienta,
    • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office.

    Zakres obowiązków:

    • Badanie potrzeb klienta,
    • obsługa i sprzedaż dla klientów indywidulanych i firm według przyjętych procesów i standardów,
    • zawieranie i rozwiązywanie umów,
    • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów,
    • promowanie i sprzedaż produktów firmy.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę,
    • atrakcyjne warunki finansowe ( podstawa + premia + bogaty pakiet benefitów),
    • umowa o pracę,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV do dnia 2 kwietnia 2018 roku.

    W temacie e-maila prosimy o podanie nr referencyjnego i nazwy stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja.

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

    Na podstawie art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

    1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka Energa Obrót SA z siedzibą 80-309 Gdańsk, Al. Grunwaldzka 472.
    2. Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji.
    3. Podanie danych następuje w sposób dobrowolny.
    4. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie
      o ich usunięcie.

    Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

     „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych.”

    Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

    Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Energa procesów rekrutacyjnych.”