„Administratorem danych jest odpowiedni pracodawca należący do Grupy PepsiCo, na rzecz którego prowadzony jest dany proces rekrutacyjny („Spółka”/ Oddział”) lub w stosunku do którego wyrażona została zgoda na przetwarzanie danych w celach wykorzystania ich w dalszych rekrutacjach. Dane osobowe są przetwarzane przez Spółkę/Oddział zgodnie z obowiązującym prawem w celach związanych z rekrutacją pracowników. Więcej szczegółów, w tym informacje wymagane na podstawie art. 13 i 14 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) znajduje się w Polityce prywatności dla kandydatów dostępnej na stronie www.pepsicopoland.com w zakładce „Ochrona Danych Osobowych”. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z ochroną danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o kontakt ze Spółką/Oddziałem przy użyciu danych kontaktowych określonych w Polityce prywatności dla kandydatów”.
Pepsico Consulting Polska Sp. z o.o.

Referent ds. Obsługi Sprzedaży

Pepsico Consulting Polska Sp. z o.o.O firmie

Włókiennicza 12/18

Tomaszów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie poprawnej dokumentacji sprzedaży;

  • Codzienne sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym;

  • Wystawianie faktur i faktur zbiorczych oraz korygujących;

  • Obsługa plików EDI;

  • Zamykanie okresów rozliczeniowych zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz wymogami systemu;

  • Kontaktowanie się z klientem zewnętrznym i wewnętrznym w zakresie dokumentacji sprzedażowej;

  • Przygotowanie dokumentów na potrzeby kontroli wewnętrznej i zewnętrznych organów kontrolnych;

  • Kontrolowanie działania Sprzedawców/PH w zakresie dokumentacji sprzedaży, w odniesieniu do obowiązujących procedur FLP i instrukcji wewnętrznych;

  • Przygotowanie dokumentacji za różnice inwentaryzacyjne dla Sprzedawców / PH oraz dokonanie analizy różnic inwentaryzacyjnych, a w razie konieczności sporządzenie dokumentów korygujących;

  • Weryfikacja stoków i analiza ruchów na magazynach mobilnych (zmiany na trasach i w magazynach).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane ekonomiczne);

  • Doświadczenie w dziale finansowym/ księgowym (1 - 3 lata);

  • Praktyczna znajomość Excela – poziom średniozaawansowany;

  • Znajomość systemów finansowo-sprzedażowych;

  • Znajomość języka polskiego;

  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca korzystanie z aplikacji/systemów informatycznych;

  • Znajomość ustawy o VAT (kwestie podstawowe);

  • Zdolności analityczne;

  • Umiejętność efektywnej współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Skrupulatność, dokładność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

PepsiCo w Polsce odpowiada m.in. za takie marki jak Pepsi, Lay’s, Mirinda, 7UP, Cheetos czy Lipton. Nasze siły sprzedaży to dynamiczne zespoły, które docierają do szerokiego portfolia naszych klientów, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również doskonały serwis.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje