Oferta pracy

Referent ds. obsługi studentów

Akademia Wychowania Fizycznego w PoznaniuO firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim Akademii Wychowania Fizycznego
im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu

Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu – państwowa akademia wychowania
fizycznego, utworzona w 1950 jako Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego w Poznaniu, od 1981 nosi imię
Eugeniusza Piaseckiego. Kształci w zawodach praktycznych dla potrzeb wychowania fizycznego i zdrowotnego,
rehabilitacji, sportu wyczynowego, turystyki i rekreacji.

Opis stanowiska:

  • Obsługa studentów m. in. w zakresie przygotowywania korespondencji wynikającej z decyzji podjętych przez Dziekana, rozliczanie studentów odbierających dokumenty, wystawiania różnego rodzaju zaświadczeń,
  • prowadzenie ewidencji i dokumentacji przebiegu studiów,
  • obsługa wewnętrznych systemów informatycznych w sprawach objętych zakresem obowiązków,
  • obsługa absolwentów m. in. w zakresie wystawiania duplikatów dokumentów, zaświadczeń,
  • organizowanie uroczystości absolutoryjnych,
  • archiwizowanie dokumentacji ścisłego zarachowania,
  • współpraca z jednostkami dydaktycznymi Uczelni,
  • współudział w prowadzeniu rekrutacji na studia,
  • prowadzenie sekretariatu Prodziekana ds. Dydaktyki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym w uczelni wyższej,
  • znajomość problematyki związanej ze szkolnictwem wyższym,
  • bardzo dobra obsługa komputera,
  • pracowitość, rzetelność oraz zaangażowanie,
  • wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowę na czas określony (w zastępstwie),
  • pracę w najstarszej w Polsce Akademii Wychowania Fizycznego,
  • stabilne warunki wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Akademię Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego z siedzibą w Poznaniu przy ul. Królowej Jadwigi 27/39, 61-871 Poznań. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy