Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. odczytów z j. niemieckim

TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kossutha 9, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kossutha 9

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Zlecanie międzyodczytów w trakcie trwania okresu rozliczeniowego i odczytów głównych po okresie rozliczeniowym

  • Uzupełnianie i korygowanie odczytów liczników w systemie komputerowym

  • Analizowanie i uwzględnianie w systemie indywidualnych wymagań klientów

  • Współpraca oraz prowadzenie korespondencji z oddziałami w Niemczech

  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz i wewnątrz organizacji

Nasze wymagania

  • Znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • Pozytywne nastawienie i chęci do pracy

  • Zdolności analityczne

  • Dokładność i skrupulatność

  • Minimum średnie wykształcenie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę jednozmianową w godzinach od 8-16

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Kartę Multisport

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Szkolenia wdrażające do pracy

  • Pracę w miłej atmosferze w międzynarodowym środowisku

Techem Services sp. z o.o. jest międzynarodowym przedsiębiorstwem usługowym zajmującym się rozliczaniem kosztów indywidualnego zużycia ciepła, wody oraz innych mediów.

Zastanawiasz się czym Techem wyróżnia się spośród innych przedsiębiorstw?

Na pierwszym miejscu stawiamy otwartą komunikację. Dążymy do tego, aby zapewnić work-life-balance, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że istnieje czas także poza pracą :) Dla Ciebie ciągle się rozwijamy, otwieramy nowe działy, zapewniając przy tym stabilne zatrudnienie, bo wiemy, że na tym także Ci zależy. Cenimy wartości takie jak ambicja, dążenie do celu oraz umiejętności pracy w grupie. Wierzymy, że działając w ten sposób zarówno pracownik jak i pracodawca jest skazany na SUKCES.

Przewiń do profilu firmy