Oferta pracy

Referent ds. ofertowania i realizacji kontraktów

ASPAR GROUP sp. z o.o.O firmie

  • Karpacka 22
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ASPAR GROUP sp. z o.o.

Karpacka 22

Bielsko-Biała

Twoje zadania:

  • przygotowanie ofert techniczno-handlowych,
  • analiza dokumentacji projektowej,
  • kontakt z dostawcami oraz klientami,
  • nadzór i koordynacja zamówień dostawców.

Nasze wymagania:

  • znajomość obsługi programów Microsoft Office (Word, Excel),
  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programów Norma Pro i AutoCad,
  • wykształcenie średnie techniczne, preferowane elektryka, energetyka,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność, chęć uczenia się i poszerzania wiedzy, podnoszenia swoich kwalifikacji.

Co Ciebie spotka:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • uczestnictwo w nowatorskich, zróżnicowanych projektach,
  • szkolenia, rozwój kwalifikacji i umiejętności wymaganych na stanowisku pracy,
  • możliwość zdobywania i poszerzania doświadczenia zawodowego,
  • przyjazna atmosfera pracy w młodym i zgranym zespole.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy