Oferta pracy

Referent ds. Organizacji Studiów

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu

  • Rybnik

    Rybnik, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmować?

• Organizacją procesu kształcenia;

• Układaniem planów zajęć

• Prowadzeniem dokumentacji związanej z tokiem studiów oraz oraz akt osobowych studentów i nauczycieli akademickich;

• Ewidencją i archiwizacją dokumentów;

• Obsługą elektronicznego systemu obsługi studentów i wykładowców (Kalasoft)

• Wsparciem administracyjnym i organizacyjnym studentów oraz nauczycieli akademickich w zakresie ich spraw bieżących;

• Przygotowywaniem sprawozdawczości dla GUS, MEiN i POL-on;

• Współpracą z innymi jednostkami i komórkami organizacyjnymi w Uczelni;

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenia wyższego;

• Bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office;

• Kultury osobistej i zdolności nieszablonowego myślenia, pozytywnego nastawienia;

• Umiejętności pracy w zespole i pod presja czasu;

• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Różnorodną i stabilną pracę, gdzie słowo „nuda” nie istnieje

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz rozwoju zawodowego

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i pakietu sportowego na bardzo atrakcyjnych warunkach

  • Wsparcie w trakcie pracy

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu jest jedyną w Łodzi Uczelni niepubliczną specjalizującą się w kształceniu na kierunkach studiów około-medycznych. Uczelnia realizuje autorskie, nowoczesne programy studiów, przystosowane wymogów rynku pracy. Uczelnia dba o poziom zajęć, nowoczesność programów nauczania i jakość wiedzy prezentowanej przez studentów na egzaminach i zaliczeniach.

Mamy duże ambicje, aby wyjść z naszą ofertę poza granice Łodzi. W dużej mierze już to robimy oferując studia podyplomowe. Obecnie współpracujemy w tym zakresie z wieloma ośrodkami i instytucjami w całej Polsce. Utworzyliśmy także pierwszą Filię naszej Uczelni w Rybniku.

Przewiń do profilu firmy