Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. personalno – administracyjnych

  • Piła, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma działająca w sektorze transportowym poszukuje osoby na stanowisko:

    Referent ds. personalno – administracyjnych (umowa na zastępstwo)
    Miejsce pracy: Piła

    Zakres obowiązków:

    • dokonywanie formalności związanych z legalizacją zatrudnienia obcokrajowców, m.in. meldunki, zezwolenie na pracę, karta pobytu, itp.;
    • współpraca z Urzędem Wojewódzkim, Urzędem Miasta oraz Urzędem Pracy;
    • prowadzenie teczek osobowych pracowników;
    • sporządzanie umów o pracę i aneksów do nich;
    • monitorowanie terminów: badań lekarskich, BHP, ważności dokumentów: ADR, karta kierowcy, itp.;
    • nadzór nad wydawaniem odzieży roboczej;
    • realizacja zadań należących do działu personalnego;
    • zadania związane z flotą.

    Oferujemy pracę:

    • w zgranym i młodym zespole;
    • w dobrej atmosferze;
    • w międzynarodowym środowisku.

    Od kandydata oczekujemy:

    • mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne;
    • znajomości j. angielskiego w stopniu dobrym;
    • umiejętności korzystania z pakietu MS Office;
    • posiadania czynnego prawa jazdy kat. B;
    • dobrej organizacji pracy oraz logicznego myślenia;
    • wysokiej motywacji do podejmowanych działań;
    • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
    • sumienności w wykonywaniu obowiązków.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV w j. polskim i j. angielskim za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

    Prosimy o umieszczenie w swoim CV następującego oświadczenia:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2016r. poz. 922."