Oferta pracy

Referent ds. personalnych

Inco sp. z o.o.

90

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie czasu pracy Pracowników,

  • prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy,

  • rozliczanie obowiązujących w firmie benefitów w tym ZFŚS,

  • przygotowywanie umów o pracę, aneksów i porozumień zmieniających warunki pracy i płacy,

  • prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej (ZUS: ZUA, ZWUA, ZCNA, itp.),

  • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla Pracowników,

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,

  • sporządzanie raportów oraz zestawień na potrzeby firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi etc.),

  • znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zasad rozliczania czasu pracy,

  • znajomość programu kadrowo-płacowego R2Płatnik lub Symfonia oraz Płatnik,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • inicjatywa w działaniu, dyskrecja, odpowiedzialność, sumienność oraz wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • możliwość pracy w rozwijającej się firmie o wysokich standardach i przyjaznej atmosferze pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności,

  • wsparcie w realizacji zadań i celów,

  • pracę z językami obcymi w międzynarodowym środowisku,

  • dostęp do prywatnej służby zdrowia Luxmed,

  • program MultiSport (karnety sportowe),

  • pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do długiego urlopu, dofinansowanie do zakupu szkieł korekcyjnych),

  • dodatkowe świadczenia dla Pracowników w okolicach Świąt,

  • możliwość finansowego wsparcia przy relokacji,

  • możliwość skorzystania z programu poleceń pracowniczych (bonus finansowy za polecenie kandydata)

  • najlepszą kawę w okolicy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne