Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. planowania

  • Łódź, Konstantynów Łódzki, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja na klienta są gwarantami naszego sukcesu. Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki, Łódź

    Zadania i obowiązki:

    • planowanie, koordynacja i nadzór nad wszelkimi działaniami związanymi z planowaniem produkcji
    • zapewnienie, poprzez dobrą organizację pracy i kompetentne działanie , profesjonalnej realizacji  zamówień na wszystkich etapach planowania produkcji
    • stałe monitorowanie napływających zamówień od klientów
    • analiza możliwości realizacji bieżących zamówień
    • nadzorowanie i administrowanie bazą danych
    • ustalanie priorytetów dla działów współpracujących
    • planowanie zapotrzebowania na personel produkcyjny
    • uczestnictwo w projektach w szczególności dotyczących logistyki i gospodarki materiałowej
    • wszystkie działania muszą odbywać się w oparciu o kryteria maksymalnej efektywności pod względem ekonomicznym

    Wymagania:

    • wykształcenie i/lub doświadczenie w specjalności zawodowej odpowiadającej ww. stanowisku
    • znajomość logistyki w zakresie planowania , dyspozycji oraz gospodarki magazynowej i materiałowej
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność pracy w zespole
    • komunikatywność
    • asertywność
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej

     Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji,
    • dodatki pozapłacowe, m.in.: świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe,
    • miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
    • miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą:

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.