Logo Pracuj.pl

Referent ds. planowania produkcji

OSI Poland Foodworks Sp. z o.o.O firmie

  • Rawicz
    Rawicz, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie stanów magazynowych w pliku MS Excel
  • Prowadzenie harmonogramu procesów produkcji
  • Kontrola realizacji produkcji i zamówień
  • Tworzenie raportów z produkcji
  • Praca 3-zmianowa

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość MS Office (Excel, Outlook)
  • znajomość j. angielskiego min. na poziomie B1
  • komunikatywność, sumienność i zaangażowanie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • badania sanitarno-epidemiologiczne

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy językowe);
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, premie świąteczne, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci
  • dodatki za polecenia pracownicze
  • MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne

OSI Poland Foodworks Sp. z o.o.

OSI POLAND FOODWORKS jest częścią stabilnej i globalnej Grupy OSI, jednego ze światowych liderów branży mięsnej. Jesteśmy zespołem, który utożsamia się z ideą bycia najlepszym i realizuje ją w oparciu o wartości Grupy OSI: Zabiegamy o partnerskie relacje. Dążymy do ciągłego doskonalenia.

Siedziba firmy:

Chróścina k./Góry, woj. dolnośląskie

Referent ds. planowania produkcji, Rawicz