Oferta pracy

Referent ds. planowania produkcji z j. niemieckim

LEIBER Poland GmbH sp. z o.o. oddział w Polsce

  • Magazynowa 33, Ruda Śląska
    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Magazynowa 33

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola napływających z produkcji zamówień,

  • Planowanie zdolności produkcyjnych (maszyn itp.),

  • Planowanie dostępności materiału,

  • Zakładanie zleceń produkcyjnych w systemie ERP (SAP),

  • Przetwarzanie zleceń klienta, ewentualne podjęcie działań i kroków,

  • Zakładanie, edytowane i nadzorowanie stałych danych (włącznie z pozycjami magazynowymi i strukturą kosztów),

  • Prowadzenie statystyk, edytowanie i ocena, włącznie z kalkulacja kosztów.

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomości języka niemieckiego,

  • Wykształcenie techniczne- minimum średnie,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Indywidualny plan wdrożenia,

  • Mentora, który Cię wdroży,

  • Kafeterię MyBenefit,

  • Kartę MultiSport,

  • Pikniki rodzinne,

  • Parking.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • Kafeteria MyBenefit

Witaj w LEIBER Poland! Z zakładów w Niemczech oraz w Polsce w Rudzie Śląskiej po świat Porsche, Ferrari, Mercedes-Benz i wielu innych.

Naszą markę tworzy ponad 1000 wykwalifikowanych pracowników.

Wszystko zaczęło się w roku 1928. Dzisiaj LEIBER Group jest uznanym na świecie specjalistą i inspiratorem w branży lekkich odkuwek z aluminium. Nasze produkty zasilają przemysł motoryzacyjny, lotniczy i technologię medyczną. Z każdym dniem produkujemy lżejsze i stabilniejsze komponenty.

Zostań jednym z nas i twórz z nami przyszłość. W LEIBER zapewnimy Ci bezpieczeństwo, różnorodność i uznanie. Twoją codzienność wypełnią zaawansowane technologicznie projekty, które zapewnią Ci nieustanny rozwój.

Przewiń do profilu firmy