Logo Pracuj.pl

Referent ds. Prawnych

Legal Protection S.A.O firmie

Legal Protection S.A.

Powstańców Śląskich 28/30

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i nadzorowanie procesu dochodzenia roszczeń,
  • analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
  • zgłaszanie szkód do towarzystw ubezpieczeniowych i innych podmiotów,
  • terminowe realizowanie zadań,
  • sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych,
  • rzetelne doradztwo na rzecz Klientów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku prawniczym lub doświadczenie w likwidacji szkód,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • sumienność i dokładność w realizacji powierzonych obowiązków,
  • łatwość nawiązywania relacji,
  • empatia i zaangażowanie,
  • asertywność, umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zdolności analitycznego myślenia

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • program szkoleń,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • współpracę w młodym zespole i miłej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego i jasno określoną ścieżkę kariery.

Legal Protection S.A. jest dynamicznie rozwijającą się spółką oferującą kompleksową pomoc w sprawach odszkodowawczych. Do naszych kluczowych obszarów należy uzyskiwanie świadczeń dla poszkodowanych w wyniku wypadków komunikacyjnych, wypadków w pracy, gospodarstwie rolnym oraz w wyniku wystąpienia błędów medycznych.

Referent ds. Prawnych, Powstańców Śląskich 28/30, Wrocław