Oferta pracy

Referent ds. Promocji i Reklamy

Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.

Generała Zygmunta Waltera-Jankego 13

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wykonywanie operacji wynikających z przyjętej strategii reklamy i promocji,

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami reklamowymi, prowadzenie korespondencji, rozmów (w tym telefonicznych) oraz spotkań z potencjalnymi kontrahentami,

  • Współpraca z firmami outsourcingowymi (agencje reklamowe, firmy IT itp.)

  • Przygotowanie materiałów reklamowych i promocyjnych oraz ich szkiców do dalszego procedowania,

  • Przygotowywanie wniosków zakupowych dla zamawianych materiałów promocyjnych oraz pieczątek dla pracowników,

  • Koordynacja i nadzorowanie realizacji zamówień materiałów reklamowych i promocyjnych oraz biurowych,

  • Zamawianie biletów na podróże (samoloty, pociągi, promy, inne) oraz rezerwacje hoteli i tym podobnych,

  • Rejestracje reprezentantów Spółki na eventy, konferencje i wydarzenia,

  • Monitorowanie internetowych serwisów branżowych i prasy branżowej oraz informacji prasowych, komunikatów Spółek konkurencyjnych/kontrahentów według wytycznych i sporządzanie tygodniowego zestawienia (prasówki),

  • Kompletowanie i archiwizacja materiałów fotograficznych i filmowych dotyczących Spółki,

  • Organizacja targów oraz projektów dotyczących promocji i reklamy Spółki,

  • Koordynacja procesu planowania, pozyskiwania i archiwizowania referencji z realizacji Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe na kierunku związanym z marketingiem,

  • Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – min. 1 rok,

  • Umiejętność logicznego myślenia, zdolności analityczne,

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji,

  • Skrupulatność i wielozadaniowość,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,

  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu Office (Word, Excel, Power Point),

  • Bardzo dobra obsługa komputera i programów typu ERP,

  • Prawo jazdy kat B.

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość i obycie z programami graficznymi.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Współpracę z profesjonalnym zespołem w miłej atmosferze,

  • Pomoc przy wdrożeniu w specyfikę pracy,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,

  • Karta Multisport,

  • Dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym dostawcą usług w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych i przemysłowych. Klienci cenią u nas profesjonalizm pracy i wysoką jakość, jak również kompleksowość realizacji „pod klucz”.

Dla nas najważniejsza jest nasza kadra, dzięki której mamy możliwość realizować skomplikowane i wymagające zadania. Dbając o rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników pomagamy im również spełniać swoje ambicje zawodowe. Dzięki temu już od 60 lat jesteśmy liderem w branży.

Chcielibyśmy podjąć współpracę z osobą zaangażowaną, konkretną, nieobawiającą się wyzwań i nowych tematów, która potrafi wykorzystać posiadaną już wiedzę oraz zdobywać informacje i rozwiązywać standardowe i niestandardowe zadania.

Przewiń do profilu firmy