Logo Pracuj.pl

Referent ds. realizacji procesu budowlanego i administracji

JAWOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

JAWOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bolesława Chrobrego 121

Mokre

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie ofertowania
  • wsparcie procesu budowlanego
  • tworzenie zestawień i raportów na potrzeby budowy
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura budowy oraz wsparcie w obsłudze bieżących spraw administracyjnych
  • nadzór, tworzenie i zarządzanie obiegiem dokumentów
  • tworzenie dokumentacji powykonawczej w trakcie trwania procesu budowy
  • nadzór nad procesem akceptacji materiałów budowlanych we współpracy z inspektorami z ramienia inwestora
  • udział w naradach budowalnych
  • udział w ofertowaniu poszczególnych zakresów robót budowlanych
  • udział w tworzeniu i aktualizacji harmonogramów robót budowalnych
  • udział w bieżącej analizie projektu pod kątem założeń ofertowych i projektu budowlanego

Nasze wymagania

  • dobra znajomość procesu budowlanego lub wykształcenie budowlane
  • dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość AutoCad, znajomość programu do kosztorysowania

Mile widziane

  • umiejętność kosztorysowania, znajomość prawa zamówień publicznych
  • wykształcenie budowlane
  • znajomość prawa budowlanego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w stabilnej firmie budowlanej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego
  • pracę w biurze

Referent ds. realizacji procesu budowlanego i administracji, Bolesława Chrobrego 121, Mokre, Toruń