Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Referent ds. Rejestracji i Rozliczeń Surowca

SONAC Uśnice Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Uśnice 27, Uśnice, Polska
    Uśnice (pow. sztumski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

SONAC Uśnice Sp. z o.o.

Uśnice 27

Uśnice (pow. sztumski)

Sonac Uśnice Sp. z o.o., część amerykańskiego koncernu Darling Ingredients Inc., produkuje w nowoczesnych zakładach wysokiej jakości składniki do karmy dla zwierząt i ryb.

 Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Uśnice 27, 92-400 Sztum

Twoje zadania:

  • wprowadzanie danych surowcowych, transportowych, magazynowych oraz produkcyjnych do zintegrowanego systemu komputerowego JDE,
  • kontrola zgodności dokumentacji związanej z surowcem, transportem, magazynem oraz produkcją,
  • prowadzenie rejestrów i statystyk pomocniczych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane logistyczne),
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z komputerowymi systemami zintegrowanymi,
  • nastawienie na realizację celów i konsekwencja w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
    (komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie będzie dodatkowym atutem),
  • chęć pracy w systemie 3-zmianowym, 7 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • dużo pozytywnej energii
  • stabilną pracę
    w amerykańskim koncernie
  • umowę
    o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • 150 zł na paliwo miesięcznie
  • premie miesięczne
    i półroczne
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • dodatek świąteczny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne