Logo Pracuj.pl

Referent ds. rozliczeń

INVADO Sp. z o.o.O firmie

INVADO Sp. z o.o.

Leśna 2

Dzielna (pow. lubliniecki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie transakcji w obszarze produkcyjnym.
  • Współpraca z wieloma działami w firmie w zakresie niezbędnym do wykonywania obowiązków w ramach stanowiska pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie.
  • Znajomość obsługi komputera – MS Office.
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego minimum na poziomie B1 – mile widziana.
  • Dokładność i terminowość.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania.
  • Łatwość uczenia się.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim.
  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim.
  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność.
  • Program Rekomendacji Pracowniczych.
  • Bezpłatny parking dla pracowników.
  • Bezpłatny transport na trasie Częstochowa-Dzielna–Częstochowa.

Firma INVADO Sp. z o.o. to producent drzwi wewnętrznych, należący obecnie do grupy Arbonia. Działamy aktywnie na rynku polskim – obecnie jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów drzwi. Stolarka drzwiowa to nasza pasja, która pozwala rozwijać się i wyznaczać trendy w branży. Konkurujemy z najlepszymi firmami, stawiając sobie za cel jakość i precyzję, ponadczasowość i nowoczesność.

Referent ds. rozliczeń, Leśna 2, Dzielna (pow. lubliniecki)