Oferta pracy

Referent ds. rozliczeń

HR for Business Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i ewidencjonowanie zamówień do dostawców: drobnego sprzętu, chemii i materiałów eksploatacyjnych w oddziale

  • Sprawdzanie zgodności faktur kosztowych ze złożonymi zamówieniami do dostawcy, potwierdzanie zgodności dostaw oraz cen w systemie SAP

  • Sporządzanie zamówień w systemie SAP,

  • Sporządzanie i koordynacja protokołów kwalifikacji i oceny okresowej podwykonawców usług

  • Organizacja pracy i prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi w Spółce normami ISO

Nasze wymagania

  • Umiejętność sprawnego posługiwania się narzędziami MS Office (w szczególności Excel)

  • Umiejętność pracy w SAP – jako dodatkowy atut

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Odpowiedzialność i sumienność w realizacji zadań

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, dużej organizacji,

  • odpowiedzialne stanowisko pracy,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, medycznego oraz programu Multisport.