Referent ds. sprzedaży

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 28.03.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 27.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    VBH Polska Sp. z o.o. – międzynarodowa firma handlowa z branży okuć budowlanych, farb i lakierów z
    25-letnim doświadczeniem na rynku polskim, poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa klientów w zakresie doradztwa, wyceny i sprzedaży towarów
    • Prowadzenie konsultacji technicznych nt. zastosowania produktów
    • Pełne rozeznanie asortymentowe w zakresie umożliwiającym właściwą prezentację towaru
    • Dbałość o estetykę działu sprzedaży
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • Mile widziana znajomość branży stolarki okiennej i drzwiowej
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki techniczne)
    • Komunikatywność, zaangażowanie i otwartość w działaniu
    • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę stacjonarną w dziale sprzedaży
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość ubezpieczenia grupowego
    • Bony świąteczne
    • Motywującą, otwartą i koleżeńską atmosferę
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

    Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”