Oferta pracy

Referent ds. sprzedaży

ATIVON SP. Z O.O.O firmie

ATIVON SP. Z O.O.

Grabowo Królewskie 41

Grabowo Królewskie (pow. wrzesiński)

Firma Ativon Sp. z o.o. z siedzibą w Grabowie Królewskim pod Wrześnią, jest zakładem produkującym elementy z pianki poliuretanowej do produkcji mebli tapicerowanych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • obsługa sekretariatu
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • obsługa poczty elektronicznej, centrali telefonicznej oraz sporządzanie raportów kasowych

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość pakietu MS Office ( WORD/EXCEL)
  • mile widziana znajomość podstaw księgowości
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • szkolenie stanowiskowe
  • umowę o pracę
  • praca w młodym i dynamicznym zespole
  • rozwój umiejętności i zdobycie dodatkowych kwalifikacji

www.ativon.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy