Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Referent ds. sprzedaży

Geofizyka Toruń S.A.O firmie

  • Bolesława Chrobrego 50, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Geofizyka Toruń S.A.

Bolesława Chrobrego 50

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie analiz ekonomiczno-kosztowych dla realizowanych projektów,

  • opracowywanie założeń budżetowych dla centrów zysków oraz centrów kosztów w pionie geofizyki wiertniczej,

  • monitorowanie i weryfikacja realizacji założeń budżetowych,

  • przygotowanie ofert przetargowych w zakresie wyceny prac oraz przygotowania pozostałych dokumentów niezbędnych do prawidłowego złożenia ofert handlowych,

  • sporządzanie kosztorysów powykonawczych i zleceń do fakturowania dla umów realizowanych przez Bazy Geofizyki Wiertniczej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • umiejętność obsługi pakietu Office, w szczegolności arkusza Excel (znajomość w stopniu średniozaawansowanym),

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca analizę materiałów przetargowych, przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie korespondencji,

  • komunikatywność,

  • cierpliwość i systematyczność,

  • umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność organizacji pracy własnej,

  • zdolność analitycznego myśleniam.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w zakresie budżetowania i kosztorysowania.

To oferujemy

  • premię miesięczną i kwartalną,

  • nagrodę roczną z okazji Dnia Górnika - Barbórkę,

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Górnika,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pakiet świadczeń socjalnych, m. in. kartę sportową, dofinansowanie do wypoczynku, bony podarunkowe,

  • pracowniczy program emerytalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Geofizyka Toruń S.A. jest wiodącą firmą w zakresie usług geofizycznych na potrzeby poszukiwań naftowych, oferującą swoje usługi w kraju i za granicą.

Przewiń do profilu firmy