Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Referent ds. Technicznych

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gdynia Container Terminal S.A.
    poszukuje pracowników do pracy w pełnym wymiarze na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdynia

    Obowiązki:

    • Wsparcie w utrzymaniu sprawności technicznej urządzeń przeładunkowych i transportowych terminalu;
    • Wyszukiwanie zamiennych części, mechanizmów, urządzeń wymagających wiedzy technicznej itp. niezbędnych do utrzymania prawidłowej pracy urządzeń terminalowych;
    • Przechowywanie, analizowanie, porządkowanie dokumentacji technicznej urządzeń terminalowych;
    • Monitorowanie jakości dostaw/usług kontrahentów;
    • Monitorowanie rynku dostawców części/usług;

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, mechanika i budowa maszyn lub kierunki pokrewne;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Umiejętność obsługi komputera (oraz m.in. MS Office);
    • Umiejętności analityczne, samodzielność, terminowość, dynamika w działaniu, umiejętność pracy w zespole;

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowym koncernie – światowym liderze w branży przeładunków kontenerowych;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
    • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań;
    • Przyjazną atmosferę w pracy;
    • System benefitów (karta Multisport, opieka medyczna).
    Zaklejone koperty prosimy przesłać pocztą na adres:
    ul. Energetyków 5, 81-184 Gdynia
    lub za pomocą przycisku aplikuj.

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listów motywacyjnych z załączoną klauzulą:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).