Logo Pracuj.pl

Referent ds. Transportu i Administracji

DANIEL HANDZEL TRANSPORT SPEDYCJAO firmie

4 000–5 000
brutto / mies.
  • Skawina
    Skawina, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji dokumentacji transportowej.
  • Prowadzenie rozliczeń zleceń, listów przewozowych.
  • Prace administracyjne, zlecane przez przełożonych.
  • Kontrola poprawności faktur i rozliczeń transportowych.
  • Tworzenie zestawień i analiz związanych z transportem.
  • Współpraca z działem spedycji i księgowości.
  • Monitoring i kontrola norm spalania pojazdu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Chęć do nauki
  • Skrupulatność i dokładność
  • Znajomość MS Excel
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień transportowych i czasu pracy kierowcy

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • Multi-sport

DANIEL HANDZEL TRANSPORT SPEDYCJA

Szukasz pracy, masz doświadczenie w branży transportowej i nie boisz się kontaktu z klientem?

Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, lubisz kontakt z ludźmi?

Ta praca jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do naszego Teamu :)

Referent ds. Transportu i Administracji, Skawina