Oferta pracy

Referent ds. współpracy z zagranicą

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i TransportuO firmie

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

Sołtysowicka 19

Wrocław

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu została powołana w 2001 r. Jest to pierwsza niepubliczna uczelnia w Polsce, posiadająca uprawnienia do prowadzenia studiów magisterskich na kierunku logistyka. Uczelnia prowadzi wiele badań naukowych i projektów europejskich. Jest również organizatorem wielu międzynarodowych konferencji naukowych z dziedziny TSL – transportu, logistyki i spedycji.

Najlepsza uczelnia logistyczna w kraju według Rankingu Perspektywy 2019

poszukuje
kandydata/kandydatki na stanowisko;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nawiązywanie nowej oraz rozwijanie dotychczasowej współpracy z partnerskimi uczelniami oraz agencjami rekrutacyjnymi;
  • weryfikowanie dokumentów rekrutacyjnych, wystawianie dokumentów do Konsulatów wymaganych do uzyskania wiz dla studentów zagranicznych;
  • koordynowanie działań związanych z organizowaniem wydarzeń międzynarodowych, tj. konferencje, seminaria, kursy;
  • odpowiadanie na zapytania kandydatów z całego świata oraz bieżąca obsługa studentów zagranicznych;
  • organizowanie wymian  międzynarodowych przyjmowanie delegacji zagranicznych;
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań, wykonywanie prac administracyjnych oraz prowadzenie dokumentacji.

WYMAGANIA:

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny),
  • wykształcenie wyższe (studia za granicą lub udział w międzynarodowej wymianie studentów będą dodatkowym atutem),
  • umiejętność swobodnego nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
  • rzetelność, inicjatywa i skuteczność w działaniu, dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,  w  uczelni o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość wyjazdów do partnerów zagranicznych oraz udziału w międzynarodowych wydarzeniach;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • bezpłatny parking.

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiudanych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresemMiędzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu, ul. Sołtysowicka 19B, 51-168 Wrocław, e-mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy