Oferta pracy

Referent ds. zakupów i ewidencji magazynowej

WUPRINŻ Spółka AkcyjnaO firmie

WUPRINŻ Spółka Akcyjna

Straży Ludowej 35

Poznań

WUPRINŻ S.A. firma budowlana z branży wodno-kanalizacyjnej obecna na rynku od ponad 50 lat poszukuje kandydata na stanowisko:

Referent ds. zakupów i ewidencji magazynowejNumer ref.: Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie ewidencji magazynowej w systemie komputerowym – opracowywanie dokumentów PZ, WZ, MM, RW, itp.
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i niskocennych,
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, zgodnie z procedurą P11 (ISO),
  • Potwierdzanie terminów realizacji i nadzorowanie procesu zakupów do momentu dostawy,
  • Prowadzenie ewidencji dokumentów związanych z funkcjonowaniem działu,
  • Odpowiadanie na telefony, e-maile, udzielanie informacji kontrahentom,
  • Udział w komisji inwentaryzacyjnej,
  • Nadzór nad powierzonym mieniem i dbałość o jego prawidłowe wykorzystanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki techniczne, m.in. Inżynieria Sanitarna/Budownictwo),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale zakupów/zaopatrzenia,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel) na poziomie dobrym,
  • Umiejętność wykonywania prac administracyjno-biurowych,
  • Aktywność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Bogaty pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WUPRINŻ S.A. z siedzibą w Poznaniu 60-465, przy ul. Straży Ludowej 35, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do WUPRINŻ S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informujemy, że Administratorem danych jest WUPRINŻ S.A. ul. Straży Ludowej 35, 60-465 Poznań, kontakt do Inspektora Danych Osobowych: [email protected] Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i będą przetwarzane przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Na każdym etapie przetwarzania danych osobowych mają Państwo prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych osobowych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy