Oferta pracy

Referent ds. zakupów i logistyki

KCP Sp z o.o.O firmie

  • Żarów, Polska
    Żarów, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

KCP Sp z o.o.

Żarów

Żarów

Firma KCP Sp. z o.o. jest częścią koreańskiego koncernu KAC Co., Ltd, specjalizującego się w odlewnictwie aluminium w Korei (www.kac.ne.kr). Jest to pierwsza inwestycja tego koncernu poza Azją. Jesteśmy firmą z branży automotive, a w zlokalizowanym zakładzie w Żarowie prowadzimy produkcję elementów do układu zawieszenia i układu kierowniczego.

Zakres zadań:

  • zamawianie i kontrola stanu materiałów potrzebnych do realizacji zleceń produkcyjnych
  • pilnowanie terminów realizacji zamówień i kontrola terminowości dostaw
  • współpraca z działem produkcji w zakresie działań logistycznych – nadzór nad harmonogramem dostaw
  • tworzenie bazy dostawców oraz zarządzanie danymi związanymi z warunkami współpracy z dostawcami
  • tworzenie i uzupełnianie zestawień (MS Excel)
  • przygotowywanie analiz i raportów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i skuteczna komunikacja
  • wytrwałość i determinacja w działaniu
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doskonała organizacja pracy
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności dobra znajomość Excel)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • dodatek za dojazdy do pracy
  • premie frekwencyjną
  • rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, bony pieniężne na Wielkanoc i Boże Narodzenie.
  • dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia jednocześnie informując,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w procesie rekrutacji, a konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy