Oferta pracy

Referent ds. zakupów

Aluplast Sp. z o.o.O firmie

  • Gołężycka 25A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Aluplast Sp. z o.o.

Gołężycka 25A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie obiegu dokumentów

  • wprowadzanie danych do systemu (zamówienia ,potwierdzenia, dokumenty dostaw, faktury, raporty)

  • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi (prowadzenie korespondencji)

  • koordynowanie dostaw i współpraca z działem logistyki

  • wprowadzanie danych do systemu

  • obsługę procesu zakupu w systemach informatycznych stosowanych w spółce

  • przygotowywanie dokumentacji i raportów miesięcznych, kwartalnych

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu minimum podstawowym

  • wykształcenie wyższe (licencjat, magister)

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • dobrą znajomość pakietu MS OFFICE

  • motywację, chęci do rozwoju umiejętności i kompetencji

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (B2B)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • pikniki rodzinne

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie.

W 2021 roku zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem Najlepszy Polski Pracodawca według Magazyn Forbes. 40% naszych Pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat.

W naszych zespołach łączymy ludzi różnego wieku, wykształcenia, narodowości, płci, bo wierzymy w ich potencjał.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli:

  • jesteś asertywny, kreatywny i rzetelny

  • potrafisz pracować w zespole

  • umiesz pracować pod presją czasu

  • posiadasz zdolności analityczne